Kojec pod kolor domu – czyli pies w ogrodzie

czytano 505 razy

Uwielbiamy zwierzęta i zwykle miewamy choć jednego pupila w swoim domu. Zwykło się mówić, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – i to głównie psy lubimy kupować. Przyjmujemy je nawet do mieszkań w bloku, a jeśli mamy dom z ogrodem niemal każdy czuje się w obowiązku, żeby psa posiadać. Zwykle – chcąc by dom pozostał czysty, a pies wybiegany – decydujemy się na wykonanie dla niego budy na polu. Kojec z zadaszeniem ułatwi Twojemu psu życie, a dzięki najnowszym wynalazkom świetnie wpasuje się w wygląd ogrodu.

Kojec – wygoda dla Twojego psa

Buda to na pewno rozwiązanie bardzo tradycyjne, ale nie najlepsze na dzisiejsze czasy. W samej budzie – jako w swoim mieszkaniu – pies może się schronić w czasie deszczu czy ogrzać w czasie chłodnych nocy. Jednakże gdy obficie pada, albo sypie śnieg, gdy na zewnątrz jest grad – sama buda nie ochroni należycie psa. Nie będzie też on najczystszy, gdy będzie stąpał po błotnistym podłożu. Idealnym rozwiązaniem są zatem specjalne kojce – które posiadają spadzisty dach, są zakratowane (a zatem pies jest wolny, zamiast przebywać na łańcuchu, który krępuje jego ruchy), a przy okazji montuje się je na drewnianej podłodze. Piesek ma więc ciepłe i suche podłoże (dach chroni przed tworzeniem kałuż).

Kojce posiadają wygodne zamknięcia, zatem pupil nie wydostanie się na zewnątrz samodzielnie. Jednocześnie w niektórych modelach istnieją specjalne karmidła z miskami – obracane, by miski można było włożyć i wyjąć bez otwierania kojca. Nawet jeśli właściciel gdzieś wyjedzie i ktoś inny ma karmić zwierzę, nie ma powodu do obaw – nie musi mieć z nim kontaktu, gdyż miski można swobodnie napełnić.

Kojec pasujący do ogrodu

W dzisiejszych ogrodach – zwłaszcza tych przy domostwach – każda rzecz ma swoje nieodłączne miejsce. Ludzie sadzą rośliny i pielęgnują trawnik, stawiają domki, altany i zadaszenia, robią nawet oczka wodne, albo pieczołowicie dobierają oświetlenie, by wszystko pięknie się prezentowało. Nie dziwi zatem, że do każdego szczegółu przywiązują potem uwagę. Kojec nie powinien odstawać od reszty, lecz wpasować się w styl całej przestrzeni – na szczęście wszystko pędzi naprzód, a producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Dlatego można samodzielnie wybierać jak cały kojec ma wyglądać – wielkość i kolorystyka zależą jedynie od wyboru zamawiających.

Kojec dla psa CGT jest solidny i prócz standardowych, może być wykonany w naprawdę wielu kolorach – w zależności od konkretnych potrzeb i gustu. Konstrukcja może być wykonana na miarę – podobnie jak dodatki do niej, czyli buda, karmidła i drewniana podłoga. CGT tworzy domki ogrodowe, garaże i inne konstrukcje stalowe – więc zamawiając wszystko w jednym miejscu ma się pewność, że wszystko zostanie utrzymane w jednakim charakterze.

Artykuł sponsorowany.data dodania: 2016.10.17 11:10
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji CAVALIERY.wortale.net.