Royal Canin karmą dla konkretnej rasy psa

czytano 862 razy

Zastanawiamy się niekiedy jaką karmę wybrać dla naszego psa. Istnieje wielu producentów oferujących nam suche karmy, ale nie wiemy, która z nich przypadnie do gustu naszym pupilom, a do tego będzie spełniała walory odżywcze.

Na pewno dobrym wyborem okażą się karmy firmy Royal Canin. Nie należą one do specjalnie tanich, ale za niespełna 90 zł otrzymujemy znakomity produkt dla naszego psa.

Producent przygotował wiele psich przysmaków i jeżeli mamy szczeniaka, który ma wyrosnąć na olbrzymiego psa, warto sięgnąć po specjalnie sporządzoną karmę Giant Junior. Karma składa się z wielu składników, które mają wpływ na rozwój psa, a do tego jest to posiłek lekkostrawny. Występują one w postaci specjalnych krokietów. Pokarm posiada wysokoprzyswajalne białko, które jako budulec występuje w karmie w największej ilości. Inną potrawą firmy będzie Beagle Adult.

Tu mówimy o konkretnej karmie dla dorosłych psów gończych rasy Beagle. Posiada ona wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega 3, co doskonale chroni stawy psa. Karma ta jest tak sporządzona, aby zapobiegać tyciu psa i tak jak Giant Junior ma postać krokieta. Royal Canin specjalizuje się w karmach dla poszczególnych ras psów i kolejną propozycją jest sucha strawa dla psów rasy bokser. Royal Canin Bokser 26 Adult świetnie sprawdza się w przypadku dorosłych Bokserów. Rozwojowi sprzyja wysoki poziom białka, zawartość L karnityny, oraz kwasy tłuszczowe omega 3. Kolejnym produktem firmy okazuje się być Royal Canin Bulldog 24 Adult. Jako, że Bulldogi są psami o wrażliwym układzie pokarmowym producent przygotował karmę specjalnie dla psów tej rasy. Suszone mięso drobiowe i ryż to główne składniki tej karmy.

Dla miłośników Owczarków Niemieckich przygotowano karmę German Shepherd 24 Adult. To świetne związki w postaci lekkostrawnego białka, takie produkty jak ryż i olej koprowy, które dobrze wpływają na wrażliwy układ pokarmowy Owczarków. Pokarm świetnie reaguje na skórę psa, poprawia jego kondycję, a w późniejszym wieku i siły witalne.

Z powyższego wynika, że Royal Canin to firma produkująca karmę przeznaczoną dla konkretnej rasy psa, a to tylko nieliczne przykłady tego, co znajduje się w ofercie. W niektórych przypadkach trafiamy na nieco tańszą karmę, innym razem trzeba wyłożyć więcej, co jednak zależy od składu i ilości pokarmu. Wszystkie karmy można znaleźć pod adresem : http://4dogcat.pl/

 data dodania: 2015.05.13 16:19
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji CAVALIERY.wortale.net.